Współpraca ze mną nie zaczyna i kończy się na sesji treningowej, to coś więcej.

Kilka słów o mnie…

Nazywam się Bartłomiej Skrabacz i jestem dyplomowanym trenerem osobistym od 2012 roku. Od 2017 roku jestem również certyfikowanym trenerem medycznym. Specjalizuję się także w tematyce żywienia i dietoterapii, odbywając m.in. roczny cykl szkoleń z zakresu dietetyki klinicznej.

Moją pasją jest pomaganie innym w realizacji ich celów związanych z kształtowaniem sylwetki, podnoszeniem potencjału, czy wracaniem do treningu po kontuzjach.

Sportem interesuje się od wczesnego dzieciństwa. Siłownia, piłka nożna, narciarstwo, a od 2011 roku także system samoobrony Krav Maga, w którym podczas 5 lat treningów doszedłem do stopnia instruktorskiego.

W swojej pracy więc staram się łączyć wiedzę medyczną z doświadczeniem sportowym zapewniając podopiecznym bezpieczeństwo oraz gwarancję efektywnej pracy.

Wierzę, że wiedza, która idzie w parze z pasją i zamiłowaniem do aktywności fizycznej jest kluczem do sukcesu w tym zawodzie. Dlatego też nieustannie rozwijam się dzięki szkoleniom u najwyższej klasy specjalistów, a każdą wolną chwilę poświęcam na przekraczanie własnych ograniczeń i wznoszeniu się na wyżyny sportowych możliwości.

Posiadając praktyczne i merytoryczne kompetencje, poprzez odpowiedni trening i plan żywieniowy staram się realnie wpływać na podnoszenie jakości życia moich podopiecznych. Będąc trenerem o holistycznym podejściu do zdrowia człowieka, towarzyszę moim klientom w ich przemianie- obserwuję, jak stają się nie tylko szczuplejsi, silniejsi i sprawniejsi, ale także szczęśliwsi i bardziej pewni siebie.

Jeśli i Ty szukasz zmiany – zapraszam do współpracy !

Czytaj więcej…

DLACZEGO WARTO ZE MNĄ TRENOWAĆ?

Rzetelna wiedza

Posiadam szeroką wiedzę z zakresu różnorodnych systemów treningowych.

Indywidualny program

Ułożę dla Ciebie program perfekcyjnie dobrany pod Twój wzrost, wagę i metabolizm.

Skuteczne metody

Dzięki pracy tylko z Tobą mogę stworzyć idealny plan zapewniający najlepsze wyniki.

Motywacja

Pokażę Ci jak zmienić tryb życia, tak abyś mógł cieszyć się życiem bez ograniczeń.

Brak monotonii

Nie trać czasu na rozwiązania dobre dla wszystkich, przyjdź po rozwiązania idealne dla Ciebie.

Bezpieczeństwo

Dostosuję metody treningowe do Twoich możliwości oraz będę asystował podczas ćwiczeń.

MOJA MISJA:

Pomoc w dążeniu do perfekcyjnego funkcjonowania Twojego ciała, tak żebyś wykorzystał w pełni jego potencjał. To także dbanie o Twoje zdrowie i jakość życia oraz inspirowanie Cię do dalszego samodoskonalenia.

moja OFERTA

NEURO
diagnostyka

Trening
medyczny

Trening
funkcjonalny

Przygotowanie sportowców

Trening
motoryczny

Trening
dla kobiet

Dieta

KETO

Trening
Krav Maga

mój BLOG

OPINIE KLIENTÓW

Bartek podchodzi do każdego treningu indywidualnie, dba o każdy szczegół i pamięta o założonych celach. Już na samym początku naszej współpracy okazało się jak wiele ćwiczeń, które wykonywałem wcześniej sam, robiłem niewłaściwie. Dopiero dzięki Bartkowi zacząłem się prawidłowo rozwijać . Dodatkowo, zawsze można liczyć na wspólne zakupy i doradzanie w kwestii żywienia. Bartek to nie tylko dobry trener, ale też świetny człowiek!

Marcin Hirsa
Marcin HirsaCEOWebscape

dane Kontaktowe

Tel: 503-436-691
E-mail: bartekes@vp.pl