<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=541206948216529&amp;ev=PageView&amp;noscript=1">

Jak mój system pomaga pozbyć się nawet 15kg tłuszczu oraz Wycina atletyczną sylwetkę w zaledwie 4 miesiące...

...i pozwala osiągnąć najlepszą formę w życiu. Nie licząc kalorii. Ćwicząc w domu lub na siłowni. Bez zmuszania się..

Porozmawiamy o Twoich indywidualnych celach i o tym w jaki sposób mogę Ci pomóc. Jeśli uznam, że mój Program "ALFA 4" będzie dla Ciebie odpowiedni, przedstawię Ci propozycję współpracy ze mną.

Uzyskaj Wybitną sylwetkę po 4 miesiącach z Alfa 4 ?


BEZ GŁODZENIA SIĘ

Nie będziesz chodził głodny podczas trwania programu.

BEZ ODMAWIANIA SOBIE WSZYSTKIEGO

Dieta nie wyklucza zupełnie Twoich ulubonych posiłków. Szkoda by było 🙂

BEZ KATOWANIA SIĘ

Bez codziennych treningów, wystarczą tylko 3-4 h dobrych ćwiczeń w tygodniu.

Co zyskasz w 4 miesiące z programem Alfa 4 ?


Utratę wagi nawet 15kg.

Dzięki moim wskazówkom będziesz tracić 3-4 kg tłuszczu miesięcznie w sposób zdrowy, bez głodzenia się i bez efektu jojo.

Imponującą masę mięśniową.

Zaczniesz budować mięśnie szybciej niż kiedykolwiek wcześniej uzyskując przykuwającą wzrok sylwetkę.

Znaczącą poprawę zdrowia, kondycji fizycznej i psychicznej.

Będziesz czuł się lepiej. Rozluźniony i ze znacznie większą ilością energii oraz odpornością na stres.

Zwiększoną pewność siebie oraz poczucie dumy.

Zaczniesz przyciągać spojrzenia innych, będziesz usatysfakcjonowany ze swojej sylwetki zyskując większą radość z życia.

Podwyższoną ilość Testosteronu i poprawę libido.

Zaczniesz czuć więcej energii i więcej pewności siebie w ciągu dnia... i w ciągu nocy.

Co zawiera program Alfa 4 ?


4 Indywidualne Plany Treningowe

Do ćwiczenia na siłowni lub w domu na każdy miesiąc, wraz z filmikami instruktażowymi.

Indywidualnie Dostosowana Dieta

Łatwą w utrzymaniu dietę modyfikowaną każdego z 4 miesięcy. Proste, smaczne posiłki, bez głodzenia się.

Techniki Oddechowe i Sesje Mindfullness

Dostępne jako nagrania audio, znacząco redukujący stres.

Medytacje Prowadzone

Wspierające Twoją motywację, regulujące Twoje łaknienie i sytość oraz podkręcające Twój metabolizm.

Indywidualny program Biohackerski

Narzędzia do wdrożenia do codziennej rutyny oraz plan suplementacyjny, dobrany pod wyniki badań, dzięki czemu zwiększysz swoją wydajność fizyczną i umysłową.

Wsparcie 1 na 1, Monitoring postępów

Nieograniczony kontakt ze mną poprzez sms/messenger przez okres 4 miesięcy.

Wsparcie na mojej grupie na Facebooku

Otrzymasz dostęp do grupy Facebook, gdzie ja i inni uczestnicy programu będą mogli odpowiedzieć na Twoje pytania, motywować i wesprzeć.


Kim jest Bartłomiej Skrabacz ?


Innowator przemian sylwetki

Po wielu latach opieki nad sylwetkami podopiecznych wprowadziłem programowanie podświadomości, aby wzmocnić, przyspieszyć a w wielu przypadkach w ogóle umożliwić uzyskanie wymarzonej sylwetki.

Certyfikowany Trener Personalny

Przez prawie 10 lat mojego doświadczenia zaufało mi kilkadziesiąt osób na treningach na siłowni lub w domu.

Doradca żywieniowy

Do przemian moich podopiecznych zawsze podchodzę holistycznie dbając o ich odpowiednie, indywidualne dostosowane plany żywieniowe, które przyspieszają proces odchudzania czy nabrania masy mięśniowej.

Trener medyczny

Oferuje i prowadzę od lat treningi polegające na dotarciu do przyczyn i podstaw schorzeń, lecząc urazy, dolegliwości, kontuzje, a nie tylko objawy.

Po co masz popełniać te same błędy i niedziałające metody...

...które robi 90% osób, próbujących się odchudzić ?


Przez mój program przeprowadzę Cię krok po kroku. Nie będzie miejsca na wymówki, na osłabienie zapału, na problemy z motywacją, czy samodyscypliną. Będę dla Ciebie najlepszym wsparciem i jednocześnie "batem" nad głową.

Moja osobista przemiana.


Moje Opinie


Bartek jest kompetentnym i doświadczonym instruktorem, treningi przez niego prowadzone cechują się dużym urozmaiceniem. Każde ćwiczenie ma swój cel i jest uzasadnione. Bartek jest osobą komunikatywną i otwartą. Mimo dużego wysiłku i intensywności, atmosfera podczas treningu jest bardzo miła i przyjazna. Polecam treningi z Bartkiem !

Marek Kozłowski

Pełen profesjonalizm, indywidualny dobór metod treningowych, jednym slowem- polecam !

Mateusz Lewkowicz

Treningi z Bartkiem zaczynałem ze sporą nadwagą i moim głównym celem było właśnie zrzucenie zbędnych kilogramów. Podczas pierwszych kilku treningów przygotował mnie kondycyjnie do cięższych ćwiczeń, które bez tego przygotowania mogłyby się skończyć kontuzją. Bartek imponuje szerokim repertuarem ćwiczeń, wiedzą na temat żywienia oraz profesjonalizmem. Już po pół roku ćwiczeń z nim oraz trzymania się ułożonej przez niego diety zbliżyłem się do upragnionej sylwetki. Gorąco polecam

Radek

Trafiłam do Bartka kilka miesięcy po porodzie z dodatkowymi kilogramami i silnymi bólami kręgosłupa. Miałam do czynienia z kilkoma “trenerami” personalnymi, ale to Bartek jako jedyny przed rozpoczęciem współpracy wysłał mnie na konsultację do fizjoterapeuty. Dzięki Niemu traciłam na wadze, zapomniałam, co to ból kręgosłupa i miałam pewność, że nie robię sobie krzywdy, bo czuwa nade mną ktoś kompetentny. Polecam Bartka, szczególnie kobietom, które chcą wrócić do formy po porodzie. Możecie być pewni, że zaopiekuje się Wami profesjonalista i pasjonat.

Karolina Szczepańska

30 DNI Gwarancja Satysfakcji


Nie chcę od Ciebie pieniędzy, jeśli uznasz, że współpraca ze mną to nie jest Twoja najlepsza decyzja. Jeśli z jakiegoś względu stwierdzisz, że ten program nie jest dla Ciebie to w ciągu 30 dni od zakupu możesz do mnie napisać, a ja bez pytania zwrócę Ci całość kwoty. Nic zatem nie ryzykujesz.

FAQ -  Często Zadawane Pytania


Jestem początkujący, nigdy nie trenowałem - czy to też dla mnie?

Jasne, jak najbardziej. Twój poziom nie ma znaczenia - wszystko dostosuję do Twojego poziomu zaawansowania. Na tym właśnie polega ogromna zaleta współpracy 1 na 1 ze specjalistą.

W jaki sposób przebiega cała współpraca i ile potrwa?

Program realizujemy przez 4 miesiące (z możliwością przedłużenia) w 100% online. Dzięki temu mogę Ci pomóc niezależnie , gdzie aktualnie przebywasz. Jesteśmy w stałym kontakcie, dlatego monitoring postępów i zmiany są dokonywane niezwłocznie i na bieżąco. Otrzymujesz konkretny plan działania, który wdrażasz w życie pod moją opieką.

Dlaczego to Twój program jest wyjątkowy?

Współpraca trwa 4 miesiące, czyli 120 dni (z możliwością przedłużenia). Przez ten czas jesteś pod moimi skrzydłami i prowadzę Cię krok po kroku przez cały proces.

Muszę ćwiczyć na siłowni, czy mogę w domu?

Układam plany treningowe zarówno dla amatorów siłowni, jak i dla domatorów. W każdym z przypadków jesteś w stanie osiągnąć ponadprzeciętną metamorfozę sylwetki w 4 miesiące.

Czy to polega na treningach na kamerce?

Nie. Nie ćwiczysz przy mnie na kamerce. Otrzymujesz konkretny plan treningowy (wraz z filmikami instruktażowymi) i wykonujesz go kiedy i gdzie chcesz, w domu lub na siłowni.

Ile czasu będzie mi zajmowało trenowanie?

Jak zwykle chodzi o jakość, a nie o ilość. Wystarczą Ci zaledwie 3-4 godziny tygodniowo na ćwiczenia siłowe.

Współpracowałem już z trenerem osobistym, ale bez rezultatów. Jak mogę Ci zaufać?

Przykro mi to słyszeć. Jednak będąc ekspertem w tym co robię, daję Ci gwarancję efektów albo zwrot pieniędzy. Nie boję się dać Ci tak mocnej gwarancji, bo po prostu wiem, że moje metody działają.

Czas i tak minie. Jesteś gotów?


Gwarantuję Ci, że już za chwilę możesz zacząć jedną z najbardziej wyjątkowych przygód, która odmieni Twoje życie. Już za 4 miesiące możesz cieszyć się zdrowiem i wyciętą, rozbudowaną sylwetką o jakiej wcześniej marzyłeś... lub za 4 miesiące będziesz żałował, że nie zacząłeś dzisiaj. Zapraszam Cię na rozmowę.

© Bartłomiej Skrabacz.  All Rights Reserved.

Już prawie! Jeszcze jeden krok...

Gdzie mam wysłać video?

Wpisz adres email, uszykuj sobie coś ciepłego do picia i posłuchaj co jest sekretem największych sukcesów moich podopiecznych (na bazie  mojego 10 letniego doświadczenia).

Close